Jak bronić się przed diabłem

Tłumaczenie: Dariusz Chodyniecki
Wydawnictwo: Święty Paweł
Come difendersi dal diavolo.
religia
Excel

"... Autorytetem, do którego się odwołuję, jest o. Cipriano de Meo. Jego przesłanie jest jasne, bezpośrednie i niosące otuchę: nie należy bać się diabła, ale trzeba się bronić przed jego działaniem chrześcijańskim życiem i częstym przystępowaniem do sakramentów. Szatan bowiem, , usiłując chełpić się mocą, której nie posiada, bez pozwolenia Boga nie jest w stanie nic uczynić"
Patrizia Cattaneo

źródło opisu: książka

źródło okładki: http://www.ekspedyt.pl/galerie/j/jak-bronic-sie-przed-dia_466.jpg

Secret | 2018-07-14
Na półkach: Religia, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: marzec 2017

Ta książka daje wiele do myślenia i zachęca do spojrzenia na siebie zupełnie inaczej. Zło nie jest bajeczką wymyśloną, by straszyć małe dzieci, ale jest wręcz rzeczywiste i namacalne.
Jak tylko przeczytałam książkę, pożyczałam ją dalszej rodzinie, a ona tak z ręki do ręki była przekazywana. Wszyscy byli tego samego zdania. Książka jest świetna ze względu na swą głęboką treść.

Eleonora | 2016-10-27
Przeczytana: 27 października 2016