Dyskusje o książce R.I.P.

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2018)
 Hardy, twardy, najlepszy Hardy, twardy, najlepszy
Czytamy w weekend
treść usunięta
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Czytamy w weekend
To ciekawe, że spodobała Ci się książka. Dla mnie relacje w postaci dzienniczka i brak dialogów były po prostu nudne. Może też miałem o tej powieści inne wyobrażenie - spodziewałem sę czegoś bardziej epickiego, ukazującego ogrom kosmosu i wyobcowanie na tajemniczej planecie, a nie zapisków z dziennika małego chemika, opisującego swoje nieudane eksperymenty. I jak...
6 lata temu
[Zakończony] Mniejsze zło - wygraj książkę "R.I.P".
Aququ - świetny tekst, gratulacje! Żałuję, że nie wygrał michu30 - wybór pomiędzy wyjazdem do teściowej, a wycieczką do galerii handlowej - największa tragedia w życiu stereotypowego mężczyzny :) Dziękuję wszystkim, którzy docenili mój tekst, dzięki Wam byłam już prawie pewna wygranej! Szkoda, że jury miało inne zdanie :(
7 lata temu