Światła Nowego Jorku

Okładka książki Światła Nowego Jorku Jennie Lucas
Okładka książki Światła Nowego Jorku
Jennie Lucas Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Światowe Życie Extra literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie Extra
To Love, Honor and Betray
Harlequin
2014-06-06
2014-06-06
romans ciąża ślub miłość marzenia

Okładka książki Romans na Barbadosie; Klucz do szczęścia Jennie Lucas, Cathy Williams
Romans na Barb... Jennie Lucas, Cathy...
Okładka książki Koncert w Melbourne; Niedokończona historia Jennie Lucas, Cathy Williams
Koncert w Melb... Jennie Lucas, Cathy...

Pomysł fajny nawet bardzo fajny ALE akcja za szybko się rozgrywa. Dla osób, które dociekają się scen łóżkowych- takowych w tej książce nie ma. Jednak czytało się miło i nawet zrelaksowałam się przy czytaniu. Ot co! Taka odmiana każdemu dobrze zrobi. Polecam :)

Jennie Lucas - "Światła Nowego Jorku"/"To Love, Honor and Betray"

Calliope + Eduardo ---- Marisol Samantha

*2012

Jennie Lucas - "Światła Nowego Jorku"/"To Love, Honor and Betray"

Calliope + Eduardo ---- Marisol Samantha

*2012

Jedna noc i od razu ciąża. Lecz zraniona kobieta postanawia nigdy nie wyjawić tego faktu rekinowi biznesu. Ślub z najlepszym przyjacielem z dzieciństwa wydaje się idealnym rozwiązaniem, żeby nie zhańbić rodziny pojawiając się w domu z brzuchem bez ojca dziecka. I co? Niespodziewanie chwile przed wyjazdem na ślub pojawia się On poinformowany przez Jej siostrę która chcę ją uchronić przed tym małżeństwem.
Jak potoczą się ich losy? Jakie dzieciństwo miał On, że tak obsesyjnie chcę wszystko chronić?
Romans jak romans szybka książka na wieczór.

Bardzo fajna. Do przeczytania w jeden wieczór :)

Bardzo fajna. Do przeczytania w jeden wieczór :)

• Harlequin
  • Romans