Światła Nowego Jorku

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin
To Love, Honor and Betray
romans, ciąża, ślub, miłość, marzenia
Ophelia

Callie przyjechała do Nowego Jorku z wielkimi nadziejami na przyszłość. Dostała dobrą pracę i marzyła o wielkiej miłości. Jednak życie potoczyło się inaczej. Zakochała się w swoim szefie, potentacie naftowym Eduardzie Cruzie, który po wspólnej nocy zwolnił ją z pracy i nie chciał więcej widzieć. Callie nie poinformowała go, że zaszła w ciążę. Zdecydowała się wyjść za mąż za swojego starego przyjaciela. Nieoczekiwanie w dniu ślubu przed jej domem zjawia się Eduardo…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Romantyczka | 2019-04-21
Przeczytana: 18 kwietnia 2019

Cóż z jednej strony książka się mi podobała. Szybko się ją czytało i milo spędziłam przy niej czas .

A z drugiej strony książka to typowy harequn. Nie ma w nim nic co zapada w pamięć.
Bohaterowie niby są ciekawi, a jednak wydają sie zbyt papierowi i ich charaktery zostały słabo ukazane . Cały ten ich romans był jakiś bez emocjii. Czytam i sledzem ich związek, ale w ogóle go nie przeżywam i nie wywołuje we mnie żadnych emocji.

Chociaż Eduardo super był ojcem to trzeba przyznać.

Ale książka składa się z każdego możliwego schematu :
-Ona biedna, on bogaty.
-Oboje bardzo urodziwi.
-Ona była kiedyś brzydkim kaczątkiem, wyrosła na piękność.
-Po jednej nocy trafia się ciąża.
-On ma traumatyczna przeszłość, ciężkie dzieciństwo i obsesję na punkcie kontroli.
-Motyw szantażu i małżeństwa z rozsądku.
-Ona jest w ciąży i to ukrywa.
-Przyjaciel głównej bohaterki jest w niej zakochany od dziecka, ona tego nie jest świadoma.
-Odrzucony przyjaciel wiąże się z zakochana siostra...

MamaNaPetardzie | 2017-06-26
Na półkach: Harlequin, Przeczytane
Przeczytana: 26 czerwca 2017

Jedna noc i od razu ciąża. Lecz zraniona kobieta postanawia nigdy nie wyjawić tego faktu rekinowi biznesu. Ślub z najlepszym przyjacielem z dzieciństwa wydaje się idealnym rozwiązaniem, żeby nie zhańbić rodziny pojawiając się w domu z brzuchem bez ojca dziecka. I co? Niespodziewanie chwile przed wyjazdem na ślub pojawia się On poinformowany przez Jej siostrę która chcę ją uchronić przed tym małżeństwem.
Jak potoczą się ich losy? Jakie dzieciństwo miał On, że tak obsesyjnie chcę wszystko chronić?
Romans jak romans szybka książka na wieczór.

malgosiaks | 2015-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Bardzo fajna. Do przeczytania w jeden wieczór :)

ann963 | 2017-09-02
Przeczytana: 01 września 2017

Jennie Lucas - "Światła Nowego Jorku"/"To Love, Honor and Betray"

Calliope + Eduardo = Marisol Samantha

*2012