Marion Grafin Donhoff. Idee i refleksje polityczne

Cykl: Societas (tom 63)
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Calmin

Nazywana pierwszą damą niemieckiego dziennikarstwa Marion Grafin Donhoff przez ponad pięćdziesiąt lat swojej działalności publicznej oraz pracy w jednym z najbardziej opiniotwórczych tygodników, jakim jest w Niemczech "Die Zeit", zdobyła pozycję niekwestionowanego autorytetu niemieckiej publicystyki i polityki. Autorytet ten wynikał z intelektu, cech charakteru oraz niezłomnej postawy Donhoff, które musiały sprostać zaskakującym wyzwaniom, jakie przyniosło jej życie w Niemczech XX wieku.

źródło opisu: www.akademicka.pl/wydawnictwo/

źródło okładki: www.akademicka.pl/wydawnictwo/