Polsko - angielsko - niemiecki Ilustrowany Słownik Budowlany

Wydawnictwo: Arkady
Słownik budowlany
technika

W książce przedstawiono w przystępnej wizualnie formie zestaw najważniejszych haseł dotyczących branży budowlanej, podanych w trzech językach. Zaprezentowano poglądowe rysunki ze wszystkich obszarów budownictwa. Ilustrują one zarówno ogólne pojęcia, jak i wyrażenia fachowe, w tym specyficzne terminy branżowe. Obszerne skorowidze rzeczowe znacznie ułatwią korzystanie ze słownika czytelnikom polskim, angielskim i niemieckim.

źródło opisu: http://www.arkady.info

źródło okładki: http://www.arkady.info