Taki Afganistan pamiętam. Wspomnienia byłego starszego szeregowca

Wydawnictwo: Poligraf
Hubert

Dariusz „SIWY” Siwiński urodził się w Inowrocławiu i tam spędził większość swojego życia. Po wstąpieniu do zawodowej polskiej armii może zbyt wiele oczekiwał i miał zbyt wiele planów na przyszłość. Uczestnicząc w misji PKW Afganistan na pierwszej i dziewiątej zmianie, stał się innym człowiekiem. Swoje przeżycia i doznania, jak i przemyślenia z tym związane, przelewał na papier w formie wierszy i krótkich opisów zdarzeń w swoim notatniku, z którego powstała ta książka. Gdy uzmysłowił sobie, że czas coś zmienić, zrezygnował z pracy w wojsku, w którym nie widział już perspektyw rozwoju i awansu, i postanowił odnaleźć na nowo sens życia.
Zmienił dotychczasowo wykonywaną pracę na własny biznes. W wojsku pracował na etacie m.in. zwiadowcy-sanitariusza w plutonie rozpoznawczym oraz był młodszym ratownikiem na dziewiątej zmianie misji w Afganistanie, gdzie nieraz pomagał i ratował ludzkie życie. Biorąc wszystko w swoje ręce, postanowił walczyć o lepszą przyszłość i niezależność dla swojej rodziny.

Obecnie zajmuje się masażami w pięknym rodzinnym mieście Inowrocławiu, gdzie ma studio masaży orientalnych i ajurwedyjskich pod nazwą „Anielski Dotyk”, które służy lokalnej społeczności, jak i przybyłym do tej uzdrowiskowej miejscowości gości. Jest pełen energii i zapału, budując nowy etap swego życia. Odnajdując spokój i równowagę między duchem a ciałem, zagłębia się coraz bardziej w sekrety ludzkiej energii wewnętrznej. Odkrywając zalety i tajemnice masaży orientalnych i ajurwedyjskich oraz medytując, widzi świat inaczej. Chcąc się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami poprzez masaże, zamierza docierać w głąb ludzkiej świadomości, by pomóc odzyskiwać energię i siły witalne; poprawiając urodę, zadba o ciało i zdrowie każdego człowieka.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/