Baby and the City Kraków/Warszawa

Wydawnictwo: Media Guzik
Kraków, Warszawa, dziecko, macierzyństwo,
Renata

Jesteś młodym rodzicem w Krakowie? Spodziewasz się dziecka? W twojej głowie kłębi się milion pytań? Baby and the City to poradnik i przewodnik po mieście w jednym. Podróż z dzieckiem przez miasto może być fascynująca, miła, a przede wszystkim prosta. Trzeba tylko odkryć swoje miejsca. Baby and the City powstało po to, aby wam w tym pomóc! To absolutnie subiektywny przewodnik i poradnik,...

Baby and the City to poradnik i przewodnik po mieście w jednym.

To absolutnie subiektywny przewodnik i poradnik, pisany z pomocą doskonałych ekspertów w dziedzinach ciąży, pielęgnacji i wychowania dzieci. To książka dla rodziców, babć, dziadków i niań z Krakowa, turystów, a także dla tych, którzy przeprowadzili się tu z innych stron Polski, Europy i świata. Teksty o miejscach i rzeczach przydatnych nam, rodzicom, wynikają wyłącznie z intuicyjnej, matczynej oceny. Znajdziecie tu informacje od A do Z, gdzie, czego i jak szukać w Krakowie – od ciąży i porodu poczynając, przez wiek niemowlęcy waszego dziecka przechodząc, aż do momentu, kiedy pierwszy raz „wyfrunie” z domu, czyli pójdzie do przedszkola. W książce najlepsze restauracje, kawiarnie i sklepy przyjazne dzieciom w mieście, muzea, kina, teatry i baseny dla najmłodszych, a także warsztatownie, parki, place zabaw i wiele, wiele innych ciekawych miejsc! Ta książka to także poradnik. Znajdziecie w niej m.in. odpowiedzi na pytania: Gdzie rodzić? Jak wybrać najlepszy wózek? Gdzie zorganizować urodziny? Jak i gdzie znaleźć nianię?
Odkryj miasto na nowo z dzieckiem i Baby and the City!

źródło opisu: http://www.mediaguzik.pl/

źródło okładki: http://www.mediaguzik.pl/