Baby and the City Kraków/Warszawa

Paulina Guzik Wydawnictwo: Media Guzik poradniki dla rodziców
9788393719600
Media Guzik
Kraków Warszawa dziecko macierzyństwo
poradniki dla rodziców
9788393719600
Kraków Warszawa dziecko macierzyństwo

Dość ciekawy - ale raczej w formie pobożnych życzeń, bo średnio aktualny

Przydatny informator dla rodziców od szkół rodzenia przez opis porodówek w krakowskich szpitalach, listę zakupów dla niemowlaka aż po atrakcje dla starszych dzieci (klubokawiarnie, place zabaw, parki). Praktyczny, przejrzysty, potrzebny debiutującym rodzicom, nie zawsze zorientowanym w tym co oferuje miasto najmłodszym.Niestety, zawarte w nim informacje szybko się...

• 2014

Dodaj cytat z książki Baby and the City Kraków/Warszawa