Kasia i Grześ. Rodzina

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kasia i Grześ". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Rodzina
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
jagarkar

W mroźny dzień Grześ z tatą znajdują trzęsącego się z zimna pieska. Przygarniają go więc, bo przecież słabszym trzeba pomagać. Nie są jednak pewni, co na zwierzę w domu powie mama, gdy wróci z podróży. Tymczasem...

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2009

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/195/Kasia-i-Grzes-2--Rodzina

jagarkar | 2013-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Tym razem opowiadanie o Nerko i Albinie, a nie o Kasi i Grzesiu. Sympatycznie, aczkolwiek bardzo krótko... o czym? O miłości do zwierząt i pomaganiu im.

Magdalena | 2014-12-07