Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Wydawnictwo: Presshouse Isabelle Wierzbicka
biznes, finanse

Leksykon podatkowej księgi przychodów i rozchodów jest praktycznym poradnikiem dla prowadzacych księgę oraz towarzyszace jej urzadzenia księgowe. Czytelnik znajdzie w nim, m.in., opisy sposobów uniknięcia pułapek, na jakie narażony jest prowadzacy księgę, dopełnienia formalnosci, które czekaja go przed rozpoczęciem prowadzenia oraz w trakcie prowadzenia księgi, a także wzory dokumentów niezbędnych podczas ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych. Rozpoczynajac pracę z Leksykonem nie trzeba mieć ż

| 2014-11-12