Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

After Daybreak

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Darkness Before Dawn". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperTeen
8,33 (12 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
10
3
9
1
8
5
7
3
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9780062020673
liczba stron
336
język
angielski
dodała
Lynn

Combining breathless romance, dark family secrets, and cinematic action, After Daybreak will keep readers turning pages late into the night. The Darkness Before Dawn series is a unique blend of paranormal and dystopian fiction that is perfect for fans of Christopher Pike’s Thirst novels and the House of Night series. Dawn returns from L.A. with terrifying news: In his greed for power, the...

Combining breathless romance, dark family secrets, and cinematic action, After Daybreak will keep readers turning pages late into the night. The Darkness Before Dawn series is a unique blend of paranormal and dystopian fiction that is perfect for fans of Christopher Pike’s Thirst novels and the House of Night series.

Dawn returns from L.A. with terrifying news: In his greed for power, the maniacal Day Walker Sin is raising an army and infecting his followers with the Thirst—a rabieslike disease that will turn them into mindless killers. To stop him, Dawn and Victor will have to convince humans and vampires to work together before it’s too late.

 

źródło opisu: Harper Teen, 2013

źródło okładki: http://www.harperteen.com

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Piękny

W sumie nie ma to jak poudawać, nagrzeszyć, a potem dostać za to nagrodę. A tutaj tak było... Streszczenie: Facet jest pracoholikiem. Kiedyś w trakc...

zgłoś błąd zgłoś błąd