31 opowieści

Wydawnictwo: Akasha
978-83-920116-6-8
Ewa Ewa

Opowieści towarzyszą ludziom od tysięcy lat. Dzięki nim ludzie uczą się, dzielą doświadczeniami i nowymi ideami.

Ta książka jest zbiorem właśnie takich opowieści, historii, które pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy, które pokazują nowe możliwości, uczą i inspirują, skłaniają do myślenia i podjęcia wysiłku, by zmienić coś w życiu.

źródło opisu: Okładka książki

Marta Kilian | 2013-07-25
Przeczytana: styczeń 2013

Malutka książeczka, duże literki, niewiele karteczek, opowiadania troszkę nudnawe, bez morału, jaki chciałoby się usłyszeć na podsumowanie takich opowieści. Jedyny plus – czyta się szybko.