Alfabetyczna encyklopedia dla dzieci

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7844-562-3
KAROLLA

Ta pełna kolorowych ilustracji i tabel encyklopedia jest niezbędnym kompendium współczesnej wiedzy. Alfabetyczny układ haseł znakomicie ułatwia poznawanie wybranych zagadnień i tematów. W przygotowaniu się do szkolnych sprawdzianów i testów Alfabetyczna encyklopedia dla dzieci może stać się niezbędnym narzędziem pracy. Nowoczesny sposób prezentowania wiedzy - tekst kolor zdjęcie ilustracja i przejrzysty układ odsyłaczy oraz powiązań - jest niezaprzeczalną wartością tej encyklopedii. Hasła encyklopedii - podzielone są na dwie cześć definicyjną i faktograficzną - treść wszystkich akapitów hasła tworzy spójny i pełny opis - wielobarwne ilustracje wyjaśniają omawiany temat i uzupełniają definicje - w ramkach wydzielono ciekawostki i informacje dodatkowe - w każdym haśle znajdują się też odesłania do haseł pokrewnych.

źródło opisu: Okładka

agatix | 2014-08-05