UFOLOGIA

Alienology
978-83-7167-858-5
UFO, kosmos, album, młodzież
Uleczkaa38

Obowiązkowa lektura dla wszystkich młodych czytelników, których fascynują zagadnienia pozaziemskich cywilizacji, niezidentyfikowanych obiektów latających, życia w kosmosie czy kontaktów z obcymi. Ta sensacyjna lektura ujawnia fakty i dane, których próżno szukać w oficjalnych raportach czy statystykach a także wyjaśnia to, co dotychczas uznawano za niewyjaśnione. W części teoretycznej książka systematyzuje i dokładnie opisuje poszczególne gatunki i cywilizacje pozaziemskie, zaś w praktycznej – uczy i przygotowuje czytelnika do prowadzenia obserwacji i bezpośrednich kontaktów z obcymi. Wśród wielu zamieszczonych tu przydatnych dodatków znajdziemy między innymi: uniwersalny alfabet międzygatunkowy, szereg ukrytych obrazów i wizerunków, wskazówki dotyczące rozpoznawania obcych w naszym najbliższym otoczeniu a także dwanaście testów logicznych, których rozwiązanie pobudza intelekt i przysposabia do kontaktów z kosmitami.

źródło opisu: www.wydawnictwo-debit.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl