Otwórzcie drzwi Chrystusowi i człowiekowi

Wydawnictwo: Warmińskie Wydawnictwo Diecezjalne
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Venix

"Otwórzcie Drzwi Chrystusowi i człowiekowi" którą przekazuję do rąk czytelników jest skromnym zbiorem myśli kaznodziejskich. Niech lektura tych kazań uwrażliwi współczesnego człowieka na dobroć, miłość i miłosierdzie Boga, a jednocześnie niech wzbogaci naszą chrześcijańską solidarność z każdym człowiekiem spotkanym na drodze naszego życia" Mówi autor we wstępie do książki, której tytuł...

Mówi autor we wstępie do książki, której tytuł odwołuje się do słów papieża Jana Pawła II "Otwórzcie drzwi Odkupicielowi" w jubileusz Roku Odkupienia.

źródło opisu: Autor + własne

źródło okładki: własne

Venix | 2012-11-23
Przeczytana: 16 lutego 2013

Najzwyczajniejszy zbiór kazań. Można z tego wyciągnąć kroplę Bożej mądrości.