Otaku numer 33 (listopad 2011)

Cykl: Otaku (tom 33)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, japonia
czasopisma
luniaczek

W środku czekają na Was, zupełnie jak na naszych drogowców, same niespodzianki! Zaczynamy od mocnego beat’u w iście anielskim stylu, czyli recenzji z okładki. Tym razem będzie to anime „Angel Beats!”, które poprowadzi naszą listopadową sztafetę. W ślad za nią podążą mangi „Tyrant who falls in love”, doskonale znanej naszym czytelniczkom Hinako Takanagi oraz wojujący na rodzimym rynku przebój autorstwa Tite Kubo, „Bleach”. Następne w kolejności do przejęcia prowadzenia w wyścigu ruszają komiksy o kompletnie odmiennym klimacie. Bezwzględni i bezkompromisowi piraci z czarnej laguny, oraz japońska młodzież szkolna wplątana w morderczą grę, czyli „Black Lagoon” i „Doubt”. Czy mają szansę objąć prowadzenie? Zwłaszcza kiedy w ślad na nimi podąża „AnoHana”, piękna historia o przyjaźni? A także czarny koń tego wyścigu, nowa manga Hiromu Arakawy, "Silver Spoon"?
Nie zapominamy także, iż nie samymi recenzjami człowiek żyje. I tym razem zadbaliśmy by dział offroad wypełniony został ciekawymi tekstami. Z najnowszego numeru „Otaku” dowiecie się jak wygląda hazard w japońskim wydaniu, czyli słów kilka o automatach Pachinko. Do tego przegląd yuri w grach, czy możliwość porównania swoich rodzicieli do szablonu przygotowanego w felietonie „Rodzice: Potwory i Spółka?”.

źródło opisu: Studio JG, 2011

• Matki i córki
Kaligula. Wyznania szaleńca
Michał Kubicz

8 (1 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

8,33 (3 ocen i opinii)
Matki i córki
Ałbena Grabowska

8,75 (8 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!