Otaku numer 39 (czerwiec 2012)

Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, japonia
czasopisma
luniaczek

I tak oto kolejny miesiąc za nami. Rok szkolny i akademicki powoli, acz nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Z tego miejsca pragniemy pozdrowić wszystkich maturzystów, którzy szkołę oraz tzw. egzamin dojrzałości mają już za sobą. Jednak bez względu na to, czy Wasze głowy zaprzątają jeszcze obowiązki czy już wdziera się do nich wakacyjna beztroska, to kolejny miesiąc jest nieodzownym...

Jednak bez względu na to, czy Wasze głowy zaprzątają jeszcze obowiązki czy już wdziera się do nich wakacyjna beztroska, to kolejny miesiąc jest nieodzownym wyznacznikiem premiery najnowszego numeru "Otaku". Oficjalna data tegoż wydarzenia przypada na poniedziałek 4 czerwca, czyli już za tydzień!
A co ciekawego znajdziecie w środku? Przede wszystkim temat numeru, czyli powrót "Thundercats"! Z tekstu nie tylko dowiecie się co wyszło z połączenia klasycznego, amerykańskiego serialu animowanego z japońską stylistyką i reżyserią lecz także co takiego należy zrobić, by wygrać jedną trzech figurek bohaterów serii. Dodatkowo będziecie mogli poczytać o tym, jak wypadła animowana adaptacja znakomitej gry studia Atlus, "Persona 4". Przygotowaliśmy dla Was także obszerny tekst, o kultowej serii Masamiego Kurumady, "Saint Seiya", który w dobie powstających ostatnio sequeli oraz prequeli z pewnością pomoże uporządkować niego wiedzę o "Rycerzach Zodiaku".
Nie zapominamy także o Waszym ulubionym dziale, "Offroad"! Po pierwsze, polemika między naszymi redaktorami dotycząca kwestii "oryginalności w anime" wchodzi w kolejną fazę. Tym razem głos trzeci oraz drobne podsumowanie ustalonych faktów. Dla tych z kolei, którzy przepadają za modą, zwłaszcza japońską, przygotowaliśmy coś specjalnego. Od tego numeru otwieramy cykl "Kalejdoskop mody", gdzie będziecie mogli poczytać o tym jak stylowo wyglądać w Tokio i kto te trendy dyktuje.
Tradycyjnie już zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszego magazynu!

źródło opisu: Studio JG, 2012

źródło okładki: http://studiojg.pl/

• Lab Girl
  • Ślad po złamanych skrzydłach
  • Mirror, Mirror
  • Pierwszy śnieg
  • Nie mówcie, że nie mamy niczego
  • Zobowiązanie

Rowan Coleman , Cara Delevingne

7,06 (16 ocen i opinii)
Pierwszy śnieg
Jo Nesbø

7,85 (6209 ocen i opinii)
Nie mówcie, że nie mamy niczego
Madeleine Thien

6,5 (4 ocen i opinii)