Chwalebny Kościół

Wydawnictwo: Living Stream Ministry
The Glorious Church
religia
JASKIERKA57

„Bóg patrzy na kościół, na odkupionych wierzących z niebiańskiej perspektywy. Będąc dalekim od postrzegania kościoła jako pokonanego przez moc grzechu i grzechów, Bóg widzi kościół jako chwalebną odpowiedniczkę Chrystusa. W książce Chwalebny kościół Watchman Nee omawia cztery istotne obrazy kościoła w Biblii: Ewę w Księdze Rodzaju 2, żonę w Liście do Efezjan 5, kobietę w Księdze Objawienia 12 oraz oblubienicę w Księdze Objawienia 21 i 22. W każdym przypadku autor przedstawia wzniosłe zadanie kościoła, powołanego, by wypełnić Boży odwieczny cel. Odkryte niedawno odręczne notatki uzupełniają nowy i świeży przekład Chwalebnego kościoła, czyniąc tę książkę najpełniejszym zapisem poselstw w wygłoszonych przez Watchmana Nee w okresie od jesieni 1939 r. do jesieni 1942 r.”

źródło opisu: https://www.rhemabooks.org/pl/free-christian-books/glorious-church/

źródło okładki: https://www.rhemabooks.org/pl/free-christian-books/glorious-church/

| 2012-12-23
JASKIERKA57 | 2012-09-25