Poczta ojca Malachiasza

Biblia, katolicyzm
religia
Meell

Zbiór powszechnie czytanej rubryki wybitnego publicysty „Tygodnika Powszechnego”: odpowiedzi na listy czytelników dają mu sposobność do głębokich i życiowych rozważań etycznych.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl

Meell | 2012-07-04

Książka z zeszłego wieku, na stronie wydawnictwa figuruje w zakładce "Archiwum", mnie jednak całkowicie zachwyciła. Autor prostym, przystępnym językiem wyjaśnia zawikłane wątpliwości w sprawach wiary i Pisma Świętego. Odpowiada z humorem, lekko, jednocześnie wykazując się głęboką wiedzą z zakresu teologii. Naprawdę świetna pozycja - zastanawiam się, czy wśród "nowoczesnych i współczesnych" książek znalazłaby się jej równa.