Atlas grzybów

Wydawnictwo: Delta W-Z
grzyby, atlasy
flora i fauna

Fluck Markus DELTA W-Z Stron: 450 Format: 14x20cm Oprawa: TwardaCzęść wprowadzająca zapoznaje ze światem grzybów, daje wskazówki dotyczące uprawy najważniejszych grzybów, przytacza przepisy kulinarne i sposoby ich wykorzystania. Na barwnych zdjęciach przedstawiono ponad 300 gatunków grzybów najczęściej występujących w Europie Środkowej. Szybkie zaszeregowanie grzybów umożliwia podzielenie ich na 7 grup na podstawie kształtu owocników, barwny kod oraz przejrzysty klucz.

Nesihonsu | 2015-10-28

Bardzo dobry przewodnik po grzybach jadalnych i jadalnych tylko raz. Trochę wiedzy ogólnej, ładne fotografie i przydatny klucz do oznaczania.

karol | 2012-03-24

Nie jestem pewny czy akurat ten atlas przeglądałem ale na pewno podobny:}

mijam | 2013-05-31
korrin | 2012-12-10