Les Armes du Meta-Baron
978-83-237-3606-6
komiksy
jagarkar

Bezimienny Metabaron powraca! Najnowsza historia mistrza komiksu – Alexandro Jodorowskiego. Dalsze losy jednego z najsławniejszych bohaterów uniwersum Incala, niepokonanego wojownika z wymierającej kasty Metabaronów. Metabaron poznaje największą tajemnicę wszechświata i ma do wykonania cztery ważne misje. Podczas każdej z nich będzie musiał zdobyć inną cudowną broń. Kiedy już je zbierze,...

Bezimienny Metabaron powraca!
Metabaron poznaje największą tajemnicę wszechświata i ma do wykonania cztery ważne misje. Podczas każdej z nich będzie musiał zdobyć inną cudowną broń. Kiedy już je zbierze, będzie mógł wypełnić ostatnie, najważniejsze zadanie. Od powodzenia misji zależą losy wszechświata zagrożonego inwazją Hunwyjców, mentalnych wampirów z innego wymiaru.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2009

źródło okładki: http://www.egmont.pl/pl/komiksy/katalog/go:komiks:921:1/art19.html

vonHuuss | 2016-09-25
Pharas | 2015-06-16