Tajemnica odpustów

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
odpusty, jezuita, odpust, WAM, Margerie
religia
kasandra_85

Praktyka odpustów, jak zaznaczał papież Paweł VI, uczy człowieka poczucia właściwej zależności, niezwykle ważnej w czasach wybujałego egoizmu. Zachęca do przyjęcia postawy pokory i praktykowania czynnej miłości. Wzmacnia ufność i nadzieję pojednania się z Bogiem, a jednocześnie nadzieję na trwałą przyjaźń z innymi. Z tych i wielu innych względów, o których pisze szczegółowo ojciec de...

Z tych i wielu innych względów, o których pisze szczegółowo ojciec de Margerie, warto wziąć do ręki Tajemnicę odpustów, oddać się uważnie jej lekturze. Pozwoli to odkryć niezgłębione miłosierdzie Boga i towarzyszącą temu radość przebaczenia i bycia przyjętym do grona przyjaciół Tego, który wszystko może i który jest nadzieją "jutra".(prof. dr hab. Zdzisław Józef Kijas OFMConv.)

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=43248

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=43248