Pokonaj stres

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Hałas, tłok, ogromne wymagania nam stawiane, egzaminy, złe informacje docierające do nas zewsząd, choroby, niepowodzenia w życiu rodzinnym czy zawodowym i wiele innych powodów sprawia, że stres dopada nas jeszcze przed naszym narodzeniem. Należy nauczyć się z nim żyć i ograniczać negatywne jego skutki. Autor niniejszej książki definiuje pojęcie stresu, określa jego istotę i wskazuje sposoby przezwyciężania przez zastosowanie rozmaitych ćwiczeń relaksacyjnych.

Aniołeczek | 2011-02-18
okruszek | 2010-10-19