9788376200811
biznes, finanse

Wprowadzenie zmienionego modelu sądownictwa administracyjnego od 1 stycznia 2004 roku skłoniło autorów do napisania podręcznika, w którym w sposób zwięzły i usystematyzowany zaprezentowali nowe ujęcie zagadnień postępowania sądowoadministracyjnego. Korzystając z nowych ustaw, aktów wykonawczych oraz literatury przedmiotu, autorzy omówili poszczególne instytucje postępowania sądowoadministracyjnego. Książka, jakkolwiek pisana głównie z myślą o studentach prawa i administracji oraz aplikantach, może być także użyteczna dla praktyków: sędziów, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych oraz dla wszystkich innych osób, dla których znajomość postępowania sądowoadministracyjnego jest przydatna przy wykonywaniu pracy zawodowej. Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,

Ave | 2012-01-24

Sam nie chcę o tym pamiętać, tym którzy dopiero będą musieli - szczerze współczuję :)

Arul | 2016-06-28
Przeczytana: maj 2016