biznes, finanse

Omówione zagadnienia : dział personalny jako partner strategiczny : jak umocnić jego pozycję, strategiczne znaczenie pomiaru efektów zarządzania zasobami ludzkimi, tworzenie karty wyników zarządzania zasobami ludzkimi, analiza kosztów i korzyści w zarządzaniu zasobami ludzkimi, zasady dobrego pomiaru, pomiar zgodności systemu zarządzania zasobami ludzkimi ze strategią firmy, kompetencje specjalistów ds. zasobów ludzkich, wskazówki dotyczące wdrażania karty wyników zarządzania zasobami ludzkimi.

PiotrTuralski | 2016-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2016