Dywersyfikacja ryzyka na polskim rynku kapitałowym

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Zasadniczym celem tej książki jest: przedstawienie użyteczności analizy portfelowej na polskim rynku kapitałowym oraz koncepcji zastosowania metod ilościowych w dywersyfikacji ryzyka na rynku kapitałowym, zaproponowanie rozwiązań umożliwiających uwzględnienie w analizie portfelowej długookresowego charakteru portfela papierów wartościowych oraz elementów analizy fundamentalnej przez wykorzystanie określonych metod wielowymiarowej analizy porównawczej.

Chaoticreader | 2016-04-11
NICK | 2013-11-21