Six Sigma to praktyczny przewodnik prowadzący bezpieczną drogą do poznania i stosowania Six Sigma. Książka jest bardzo dobrą inwestycją dla każdego, kto planuje wdrożenie strategii przełomu. Jakościowy system zarządzania Six Sigma umożliwia redukcję kosztów, poprawę wydajności, utrzymanie klienta. Książka Six Sigma w jaki sposób GE, Motorola i wiele innych firm odniosło sukces, wykorzystując metody Six Sigma w doskonaleniu produktów i procesów, do poprawy działania i zwiększenia zysków. Książka przedstawia plan wdrażania Six Sigma w dowolnej organizacji. Autorzy, współpracujący z wieloma firmami stosującymi Six Sigma, stworzyli praktyczny przewodnik pozwalający wdrożyć Six Sigma. Niezależnie od tego, czy twoim celem jest tylko naprawianie problemu występującego w pojedynczym procesie, czy też wdrożenie Six Sigma w całej firmie, książka Six Sigma pomoże ci opracować podejście dostosowane do potrzeb twojej firmy oraz sprostanie wyzwaniom, które stoją przed nią w środowisku biznesowym XXI wieku.

Brejn | 2014-03-20
Przeczytana: 03 kwietnia 2007

Książka dobrze wprowadzająca do idei Six Sigma jako programu poprawy jakości poprzez odpowiednie zarządzanie procesem.

Jest uboga w opisy narzędzi statystycznych, zarządczych.

Czytelnik, który miał okazję poprowadzić projekt Lean Six Sigma tę lekturę zaliczy do systematyzujących spojrzenie na aspekt zarządzania programem projektów Six Sigma.

AltEquals | 2013-12-28
Chaoticreader | 2016-04-18