Przyjaciółka z dzieciństwa

Tłumaczenie: Maja Gottesman
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The paternity factor
miłość, opieka, niania, ucieczka, uczucia
dona

Stara miłość nie rdzewieje. Jako nastolatka Jessy kochała się w nim do szaleństwa. Shane poświęcał jej dużo czasu, roztaczał nad nią opiekę, była więc pewna, że kiedyś właśnie z nią się ożeni. Niestety, on traktował ją tylko jak młodszą siostrzyczkę. Wybrał i poślubił inną kobietę. Po śmierci żony Shane'a Jessy zamieszkała z nim jako niania jego córeczki. Nadal go kochała, lecz on stale jej unikał. Kiedy zrozumiała, że powoduje nim nie obojętność, lecz chęć ucieczki przed światem, postanowiła wyrwać go z odrętwienia, zawalczyć o jego serce.

źródło opisu: Harlequin, 1999

źródło okładki: Harlequin Enterprises