Sean Cochran

Sean M. Cochran, ma czarny pas (2. dan) w Taekwondo i jest trenerem – certyfikowanym przez NSCA specjalistą od treningu siłowego oraz kondycyjnego. Pracował jako konsultant w wielu profesjonalnych klu... Sean M. Cochran, ma czarny pas (2. dan) w Taekwondo i jest trenerem – certyfikowanym przez NSCA specjalistą od treningu siłowego oraz kondycyjnego. Pracował jako konsultant w wielu profesjonalnych klubach baseballowych, uniwersyteckich organizacjach sportowych oraz współpracował z wieloma sportowcami różnych dyscyplin. Obecnie swoją wiedzą z zakresu treningu ogólnorozwojowego wspiera golfistów - zarówno amatorów, jak i zawodowców.

Cochran jest członkiem Amerykańskiego Kolegium Medycyny Sportowej oraz Stowarzyszenia Chiropraktycznego. Jest koordynatorem do spraw treningu kondycyjnego w Human Performance Group, organizacji zajmującej się opracowywaniem programów treningowych zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów. Cochran należy również do Federacji Podnoszenia Ciężarów USA i sędziuje na poziomie klubowym. Brał udział w nagrywaniu kilku filmów fitness, jest również współautorem książki „Stronger Arms and Upper Body”, którą opracował z Tomem Housem (Human Kinetics, 2000). Sean M. Cochran mieszka w San Diego, w Kaliforni.

źródło opisu: www.innespacery.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Siła, szybkość i kondycja w sztukach walki
Siła, szybkość i kondycja w sztukach walki
Sean Cochran

3 (1 ocen i 0 opinii)
Siła, szybkość i kondycja w sztukach walki
Autor:
Wiele publikacji opisuje poszczególne sztuki walki. Można dzięki nim dokładnie poznać techniki stosowane w Judo, Jujitsu, Kung fu, Muay thai, Karate czy Taekwondo. Brakuje jednak takich książek, które...
czytelników: 10 | opinie: 0 | ocena: 3 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
2
8
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd