Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11826/najnowszy-kryminal-marka-krajewskiego-wygraj-i-zrecenzuj-miesiac-przed-premiera

Najnowszy kryminał Marka Krajewskiego – wygraj i zrecenzuj miesiąc przed premierą

2 wartościowy tekst

Na początku roku Marek Krajewski podwójnie zaskoczył czytelników – z okazji 20-lecia twórczości ogłosił premierę swojej pierwszej szpiegowskiej powieści i powrót śledczego Edwarda Popielskiego! „Dziewczyna o czterech palcach” to książka, którą autor bestsellerowych kryminałów chciał napisać od zawsze. Zostań jedną z pięćdziesięciu osób, które będą miały szansę poznać ją i zrecenzować miesiąc przed oficjalną premierą!

Nieśmiertelna gra.

Rok 1922. Niebezpieczny czas przełomu. Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Na linii Lwów – Warszawa – Wolne Miasto Gdańsk trwa bezwzględny wyścig wywiadów. Lwowski śledczy Edward Popielski, zwany Łyssym, dostaje propozycję nie do odrzucenia. By ocalić swoją karierę, musi wytropić okrutnego bandytę i rozwiązać zagadkę podejrzanego samobójstwa. Wkracza w sam środek szpiegowskiej rozgrywki. Tu nie ma miejsca na walkę z otwartą przyłbicą, życie i śmierć są tylko środkami uświęconymi przez cel, a gra toczy się o najwyższą stawkę – o zachowanie świeżo wywalczonej polskiej niepodległości. Każda chwila wytchnienia może się okazać prowokacją, a każdy ruch ostatnim…

Tajemnice historii przedwojennej Polski, zakulisowe rozgrywki, świetnie oddany klimat lat 20. i wartka akcja, od której nie będziesz mógł się oderwać.

Marek Krajewski – autor siedemnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych (m.in. Paszportu „Polityki", Nagrody Wielkiego Kalibru, Nagrody Prezydenta Wrocławia). Zadebiutował w 1999 roku „Śmiercią w Breslau” – w 2019 roku obchodzimy 20-lecie jego twórczości. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

Jak zdobyć książkę miesiąc przed premierą?

„Dziewczyna o czterech palcach” ukaże się 15 maja. Specjalnie dla użytkowników lubimyczytać.pl Wydawnictwo Znak przygotowało 50 przedpremierowych egzemplarzy recenzenckich!

Aby otrzymać jeden z nich, wystarczy przesłać e-mail na adres zgloszeniekonkurs@znak.com.pl z linkiem do waszej recenzji dowolnej książki Marka Krajewskiego, umieszczonej w serwisie lubimyczytać.pl. Zgłoszenia możecie wysyłać od 15 do 19 kwietnia.

Z nadesłanych zgłoszeń Znak wybierze pięćdziesięciu autorów najciekawszych recenzji, skontaktuje się ze zwycięzcami i poprosi o przekazanie danych do wysyłki. Książki zostaną wysłane po otrzymaniu adresów. 

Szansę ma każdy z was. Życzymy powodzenia!

Książkę można kupić m.in. tutaj: empik.com.

Nowej powieści Marka Krajewskiego z dumą patronuje serwis lubimyczytac.pl.

artykuł sponsorowany


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 5  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2190
LubimyCzytać
15-04-2019 10:34
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 291
Anna
15-04-2019 13:28
Niestety nie mam przeczytanej ani jednej książki Pana Marka Krajewskiego.
książek: 1627
pffe
15-04-2019 21:05
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby nadrobić 😊
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 3435
filozof
15-04-2019 16:07
Ja wolę kupić.Nie mam szczęścia w konkursach.
książek: 1627
pffe
15-04-2019 21:05
W tym przypadku to nie kwestia szczęścia. To nie losowanie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Slumdog. Milioner z ulicy

Książka świetna, chociaż trudno mi było połapać się, w jakiej kolejności występowały wydarzenia, o których opowiada Ram, główny bohater. Niezwykłe zbi...

zgłoś błąd zgłoś błąd