Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11298/dolacz-do-wyzwania-czytelniczego-lc

Dołącz do wyzwania czytelniczego LC

87 wartościowy tekst

Chcecie w 2019 roku poznać nowych autorów? Otworzyć się na inne gatunki literackie? Zacząć czytać regularnie? Dołączcie do tematycznego wyzwania książkowego stworzonego przez społeczność czytelników lubimyczytać.pl!

Nowy rok to czas planowania i wyznaczania celów na nadchodzące miesiące, również tych książkowych. Dla jednych ważne jest przeczytanie jak największej liczby tytułów, dla innych nadrobienie pozycji z klasyki światowej lub własnych stosów wstydu, a znajdą się również czytelnicy stawiający delektowanie się treścią ponad osiągnięcia liczbowe. Niezależnie od tego, jakie mamy motywacje i preferencje gatunkowe łączy nas umysł otwarty na literaturę i serce do książek.

29 grudnia na Facebooku poprosiliśmy o pomoc w sporządzeniu listy czytelniczych zadań, tworzących wyzwanie na nadchodzący rok.

Wspólnymi siłami przygotowaliśmy wyzwanie, które swobodnie możecie łączyć z planowaną liczbą przeczytanych książek w roku 2019. Na początku każdego miesiąca będziemy odsłaniać kolejną część wyzwania. W styczniu zaczniemy od nadrabiania zaległości. Zadaniem na ten miesiąc będzie przeczytanie książki, którą otrzymaliście w prezencie. Ciekawi kolejnych punktów? Zapiszcie się do grupy na Facebooku Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019.

Jeśli nie posiadacie konta w social mediach, dołączcie do wątku na forum.

Oznaczajcie nas na Instagramie i Facebooku pod zdjęciami książek, które czytacie w ramach wyzwania. Dodawajcie hasztag #WyzwanieLC2019 pod publicznymi postami. Będziemy obserwować Wasze poczynania i wpadać na Wasze profile. Zachęcamy do założenia półki „Wyzwanie LC 2019”. Jeżeli się na to zdecydujecie, to z przyjemnością przygotujemy podsumowanie, po jakie książki najczęściej sięgaliście w ramach tegorocznej akcji.

Rzucamy literacką rękawicę! Koniecznie podejmijcie #WyzwanieLC2019, a my na bieżąco będziemy zaskakiwać licznymi konkursami i niespodziankami. Powodzenia!


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 247  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2058
Audrey
15-01-2019 17:16
Świetna akcja, cały rok na fantastyczne wyzwania literackie. Jestem z wami! :)
książek: 1737
Niewidzialna
15-01-2019 23:07
Super ! Przyłączam się z wielką ochotą !
książek: 421
monaliza159
16-01-2019 13:09
Chętnie wezmę udział w wyzwaniu.
Co prawda wszystkie książki które dostałam przeczytałam, ale liczę na prezent urodzinowy. No a urodziny mam teraz w styczniu :D
książek: 4333
Wiedźminka
16-01-2019 18:14
Świetne wyzwanie, gdyż moje książkowe prezenty leżą i czekają na przeczytanie ich :)
książek: 572
klaudia28ck
16-01-2019 23:21
Super wyzwanie :) tak się składa że mam jeszcze książkę, którą mam nadzieję uda mi się przeczytać mój książkowy prezent w styczniu.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Zamieć

Co kieruje ludźmi , gdy pewnego dnia nic nikomu nie mówiąc , nie zabierając ze sobą nawet dokumentów, wychodzą z domu po przysłowiowe „jabłka” i prze...

zgłoś błąd zgłoś błąd