Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10964/regina-brett-wkrotce-nowa-ksiazka-bestsellerowej-autorki

Regina Brett – wkrótce nowa książka bestsellerowej autorki

  wartościowy tekst

Już 17 października do księgarń trafi nowa książka Reginy Brett – „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę”. Polscy czytelnicy mieli okazję poznać już autorkę z innych jej książek: „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”. A jeśli jeszcze z jakiegoś powodu nie poznaliście jej twórczości, to mamy dla Was fragment jej nowej powieści.

Już 17 października na księgarskie półki trafi najnowsza książka Reginy Brett – niekwestionowanej orędowniczki radości życia i mistrzyni dodawania otuchy w najtrudniejszych chwilach. Jak powtarza sama autorka: „To właśnie niełatwe sytuacje sprawiły, że dziś jestem tą Reginą, którą znacie”. A polscy czytelnicy dobrze znają Reginę Brett – z kart jej książek (dotychczas ukazały się: Bóg nigdy nie mruga, Jesteś cudem, Bóg zawsze znajdzie ci pracę oraz Kochaj), a także ze spotkań, na które od lat przylatuje do Polski, tworząc wraz z rzeszami przybyłych gości niezwykłą, pełną wzruszeń atmosferę.

Mów własnym głosem jest książką, o której napisaniu Regina Brett marzyła od dawna. To kolejny pięknie wydany zbiór niezwykłych felietonów, którego już nie będziecie chcieli wypuścić z dłoni. Regina Brett podpowiada w nim, jak odkryć swoją prawdę, wytrwale za nią podążać i nie wahać się nią dzielić.

Między fiołkowymi okładkami „Mów własnym głosem” znajduje się pięćdziesiąt porywających lekcji o tym, jaką siłę mają słowa – a nie milczenie; i o tym, że nawet jeśli trudno nam czasem zmierzyć się z prawdą, to tylko w ten sposób staniemy się wolni. Jak ćwiczyć się w odwadze? Jak stawiać czoło codzienności wbrew naszym obawom i lękom? I wreszcie, jak przekazywać swoją historię, by była inspiracją i nadzieją? O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym zbiorze felietonów Reginy Brett. „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę” wielokrotnie nagradzanej dziennikarki i pisarki w księgarniach już 17 października.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
16-10-2018 09:37
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 434
MatF
16-10-2018 15:17
Serio nie szkoda ludziom czasu na czytanie takich poradników, czy jak to w sumie nazwać ? Od zawsze fascynowało mnie uwielbienie do tego typu książek.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Za stare grzechy

Opowieść o rodzinie Stachowiaków, właścicieli pensjonatu Szarotka , karczmy i wyciągu narciarskiego Śnieżna Grań.

zgłoś błąd zgłoś błąd