Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10542/patronaty-tygodnia

Patronaty tygodnia

2 wartościowy tekst

Dla wielu z was właśnie rozpoczęły się dwumiesięczne wakacje. I chociaż nasza redakcja po cichu wam zazdrości, to życzymy, by ten czas obfitował w grube i przede wszystkim dobre powieści. W tym tygodniu mamy dla was tylko jedną propozycję, ale wydaje nam się, że jest warta waszej uwagi.

Normalni inaczejTammy Robinson, Tłumaczenie: Izabella Mazurek

Gdzie kupić

Opowieść o miłości, nadziei i marzeniach. O poświęceniu, bólu i śmierci. Dla każdego, kto pokochał "Gwiazd naszych wina" i "Zanim się pojawiłeś".

Jeśli nie złamie ci serca, to nie miłość…

Życie Maddy jest do bólu uporządkowane i przewidywalne. Musi takie być, aby jej autystyczna siostra mogła w miarę normalnie funkcjonować. Jako pełnoetatowa opiekunka Bee Maddy nie ma czasu na komplikacje takie jak przyjaciele, nie mówiąc już o chłopaku. Więc kiedy poznaje Alberta, ostatnią rzeczą, o jakiej myśli, jest zakochiwanie się. Jednak nawet Maddy nie nad wszystkim ma kontrolę. Albert pogodził się, że zawsze był i będzie wielkim rozczarowaniem swojego ojca, i marzy tylko o tym, by wyrwać się z domu. Kiedy poznaje Maddy, dowiaduje się, jak to jest być częścią kochającej się rodziny i jak ogromne ofiary ludzie potrafią ponieść dla tych, których kochają. Ale czy Maddy i Albert są gotowi ponieść takie ofiary dla siebie?


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
22-06-2018 15:23
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 844
Weronika
25-06-2018 13:21
Nie ma za bardzo o czym :D tylko jedna pozycja i raczej dla niewielkiej grupy czytelników ;)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Mocne uderzenie

przeczytałam już dawno ale zapomniałam oznaczyć ☻ Z tego co pamiętam (a było to jakiś czas temu), Eric był raczej zamknięty w sobie, a Rebeka pomogła...

zgłoś błąd zgłoś błąd