Zostań recenzentem książki „Wszyscy słyszeli jej krzyk” Ryszarda Ćwirleja

LubimyCzytać
02.03.2021

W marcu powraca Antoni Fischer, bohater świetnie przyjętej serii kryminałów autorstwa Ryszarda Ćwirleja. „Chciałbym zobaczyć ekranizację przygód Fischera, to po prostu trzeba sfilmować! Polecam!” – mówi o „Wszyscy słyszeli jej krzyk” Arkadiusz Jakubik. Premiera 10 marca.

Zostań recenzentem książki „Wszyscy słyszeli jej krzyk” Ryszarda Ćwirleja

Tej książki nie można przegapić. Łączy w sobie świetnie skrojoną intrygę kryminalną, bohaterów zdecydowanie niebanalnych, filmowy rozmach, sporą dawkę humoru i świetnie opisane realia. Z okazji nadchodzącej premiery książki, dla czytelników lubimyczytać.pl przygotowaliśmy aż 30 egzemplarzy „Wszyscy słyszeli jej krzyk” Ryszarda Ćwirleja. Zostań jedną z pierwszych osób, które otrzymają egzemplarz recenzencki i będą mogły podzielić się opinią z czytelnikami portalu.

Nowa powieść mistrza kryminału retro i trzykrotnego zdobywcy nagrody Wielkiego Kalibru

Jest rok 1929. W Poznaniu trwa Powszechna Wystawa Krajowa, prezentująca gospodarczy dorobek dziesięciu lat Niepodległej Polski. Ściągają na nią przybysze z całego kraju, nie tylko ci, których interesuje wielka ekspozycja, ale także tacy, dla których PeWuKa to możliwość szybkiego zarobku. Uroczysty nastrój psuje jedna seria napadów na targowych gości. Policja musi więc jak najszybciej ująć przestępców, by zapewnić spokój w mieście.

Te wydarzenia relacjonuje otwarte niedawno poznańskie radio. Komisarz Antoni Fischer, zafascynowany nowym wynalazkiem, ma wygłosić przed mikrofonem odczyt o humanitarnej działalności radia. Jednak tuż przed jego wystąpieniem do studia wpada uzbrojony szaleniec, który otwiera ogień do zebranych tam ludzi. Antoni Fischer musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Okazuje się, że to dopiero początek niecodziennych zajść, które rzucą poznańskiego śledczego w sam środek rwącej rzeki wydarzeń, w które zaangażowane są wywiady Niemiec i bolszewickiej Rosji. Na szczęście polski kontrwywiad, z którym współpracuje Fischer, nie zasypia gruszek w popiele. Kapitan Mikołajewski przygotowuje tajną akcję, w której prócz szpiegów wezmą udział poznańscy złodzieje
z bandy Tolka Grubińskiego.

Trzy sprawy, pozornie w żaden sposób niepowiązane ze sobą, jednak nie da się ich przeprowadzić, bez udziału szefa poznańskiej, policyjnej grupy pościgowej komisarza Antoniego Fischera.

Reklama

Jak zostać recenzentem książki?

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl przygotowaliśmy 30 egzemplarzy kryminału „Wszyscy słyszeli jej krzyk” Ryszarda Ćwirleja.

Wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl, na adres: konkurs@czwartastrona.pl (w tytule maila wpisując: Recenzja: Wszyscy słyszeli jej krzyk). Dodatkowo prosimy o podanie linku do swojego konta na Instagramie, jeśli je prowadzicie. 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 7 marca.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Czwarta Strona Kryminału wybierze 30 osób, które otrzymają wiadomość zwrotną (najpóźniej do 10 marca). Książki wyślemy po odesłaniu do nas adresu do wysyłki i numeru telefonu kontaktowego. Będziemy wdzięczni za umieszczenie opinii o książce w serwisie!

Życzymy powodzenia!

Książka „Wszyscy słyszeli jej krzyk” jest dostępna w przedsprzedaży w księgarniach online.

Przeczytaj fragment powieści „Wszyscy słyszeli jej krzyk”

Wszyscy słyszeli jej krzyk

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Artykuł sponsorowany

[ec]

Reklama

komentarze [8]

Sortuj:
434
113
10.03.2021 11:20

Ja też dostałem pozytywną odpowiedź. Wczoraj.


591
253
09.03.2021 18:24

Wygląda na to, że Wydawnictwo Czwarta Strona naprawdę zaczekało do 7 marca na zgłoszenia i dopiero wtedy wybrało recenzentów. Dziś dostałam odpowiedź. Ależ się cieszę!


2414
648
04.03.2021 10:07

Zgłoszenie wysłane!


Reklama
131
23
03.03.2021 12:09

Ryszard Ćwirlej powrócił! <3


757
14
02.03.2021 19:24

I ja! Zgłoszenie wysłane :D
Powodzenia!


704
35
02.03.2021 13:40

Ja również chętnie przeczytam :)


591
253
02.03.2021 13:31

Ależ chciałabym dostać tę powieść! Bardzo lubię książki pana Ćwirleja. Zgłaszam się!


3008
4
02.03.2021 12:11

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd