Miś Fantazy poznaje tajemnice kryształu

Muza
Baśń dla dzieci miś fantazy serial animowany tvp
literatura dziecięca
Baśń dla dzieci miś fantazy serial animowany tvp

Wspaniałe opowieści o Małym Niebieskim Misiu, czytam synkowi co wieczór:)

Prawdziwa baśń. Taka, jakiej dawno nie czytałam. Ma wszystko, co baśń mieć powinna niezwykła scenerię, wyraziste postaci i przesłanie podane zgodnie z regułami gatunku, a nie kawa na ławę, jak to we współczesnych dziecięcych książkach bywa. I - UWAGA - czytaliśmy to z dzieckiem dwa miesiące, bo po dwóch stronach usypiał, a ja - no cóż, musiałam dotrzeć do końca...

czytalam te ksiazke jak byla mala, fajna :)

Dobra i ciekawa książka, ale dla starszych dzieci. Moja 4-letnia córka słuchała z zainteresowaniem, ale język tej bajki nie jest prosty i wiele rzeczy oraz opisów i metafor było dla niej za trudnych. Ponadto klimat książki nie jest sielski i spokojny, bo nigdy nie wiadomo, co wyskoczy zza rogu, nie wiadomo, co się stanie i czy komuś nie przydarzy się krzywda.

Książka mojego dzieciństwa! Bardzo miło ją wspominam :)

• Dzieciństwo
  • Przeczytane wielokrotnie