Podstawy psychologii ogólnej

Okładka książki Podstawy psychologii ogólnej
Grażyna Makiełło-JarżaMaria Przetacznikowa Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
1982-01-01
1982-01-01
83-02-01275-0
psychologia

Okładka książki Psychologia wychowawcza Maria Przetacznikowa, Ziemowit Włodarski
Ocena 3,6
Psychologia wy... Maria Przetacznikow...

podręczniki jak to podręczniki bywają ciekawe aczkolwiek śmiem twierdzić iż ich wartość doceniam w większości przypadków przez pryzmat ukończonych studiów dla osób nie zainteresowanych tematyką z pewnością nie przypadnie do gustu.

Mhmmmm czasami warto przypomnieć sobie i sięgnąć po książki z czasów studenckich.
Bardzo mi pomogła w rozwiązaniu trudnej sytuacji w klasie, nie tylko z uczniem, ale i jego rodzicem.

Dodaj cytat z książki Podstawy psychologii ogólnej