Podstawy psychologii ogólnej

Grażyna Makiełło-JarżaMaria Przetacznikowa Wydawnictwo: WSiP nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-02-01275-0
WSiP
psychologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-02-01275-0
psychologia

Mhmmmm czasami warto przypomnieć sobie i sięgnąć po książki z czasów studenckich.
Bardzo mi pomogła w rozwiązaniu trudnej sytuacji w klasie, nie tylko z uczniem, ale i jego rodzicem.

podręczniki jak to podręczniki bywają ciekawe aczkolwiek śmiem twierdzić iż ich wartość doceniam w większości przypadków przez pryzmat ukończonych studiów dla osób nie zainteresowanych tematyką z pewnością nie przypadnie do gustu.

• Psychologia
  • 2015
  • 2) Psychologia
  • 2015
  • Przeczytane - psychologia/socjologia
  • Przeczytane w 2015
  • Pożyczone

Dodaj cytat z książki Podstawy psychologii ogólnej