Gdzie jest Nemo?

Okładka książki Gdzie jest Nemo?
Charles BazalduaClaudio Sciarrone Wydawnictwo: De Agostini Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 2) komiksy
48 str. 48 min.
komiksy
Disney Komiks DeAgostini (tom 2)
Alla ricerca di Nemo
De Agostini
2009-09-09
2009-09-09
48 min.
Przemysław Janiga
Disney Nemo opowieść filmowa ryby

Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 3 Francesco Artibani, Paolo Campinoti, Giulia Conti, Bruno Enna, Elisabetta Gnone, Alessia Martusciello, Paola Mulazzi, Gianluca Panniello, Giovanni Rigano, Claudio Sciarrone, Daniela Vetro
Ocena 8,1
Czarodziejki W... Francesco Artibani,...
Okładka książki Wirtualna pułapka Flemming Andersen, Francesco Artibani, Giorgio Cavazzano, Francesco D'Ippolito, Enrico Faccini, Lucio Leoni, Augusto Macchetto, Marco Mazzarello, Carlo Panaro, Ottavio Panaro, Giorgio Salati, Alberto Saracco, Bruno Sarda, Claudio Sciarrone, Alessandro Sisti, Vito Stabile, Sune Troelstrup, Giampiero Ubezio, Emilio Urbano
Ocena 7,2
Wirtualna pułapka Flemming Andersen, ...
Okładka książki Afera z komputera Francesca Agrati, Marco Bosco, Giorgio Cavazzano, Luciano Gatto, Carlo Gentina, Allesandro Gottardo, Andrea Lucci, Augusto Macchetto, Allesia Martuciello, Roberta Migheli, Ottavio Panaro, Gabriele Panini, Lorenzo Pastorvicchio, Gorgio Salati, Claudio Sciarrone, Ricardo Secchi, Alessandro Sisti, Nicola Tosolini, Gorm Transgaard, Pietro Zemelo
Ocena 8,0
Afera z komputera Francesca Agrati, M...
Okładka książki Fajna fucha Graziano Barbaro, Carl Barks, Geoffrey Blum, Giorgio Cavazzano, Bruno Concina, Paolo De Lorenzi, Massimo Fecchi, Andrea Ferraris, José Antonio González, Bob Karp, Andrea Lucci, Carol McGreal, Pat McGreal, Carlo Panaro, Bruno Sarda, Alberto Savini, Claudio Sciarrone, Riccardo Secchi, Al Taliaferro, Pasquale Venanzio
Ocena 7,6
Fajna fucha Graziano Barbaro, C...

Komiks jako ciekawe rozwiązanie dla uczących się czytać dzieci. Krótkie teksty dużo kolorowych obrazków przykuwających uwagę.
Polecam :)

Polecam :)

Śliczne obrazki, ale raczej mi się nie spodobała. Może nie ta historia?

Śliczne obrazki, ale raczej mi się nie spodobała. Może nie ta historia?

Książka ma na prawdę ładne obrazki i ciekawą historie.Jak ktoś lubi komiksy,ja za nimi za bardzo nie przepadam wole zwykłe książki.To na pewno mu się spodoba.Opowiadanie nie przypadło mi do gustu,choć miało naprawdę ładne obrazki.

Książka na czasie dla dzieci.Mnie nieszczególnie przypadła do gustu.

Książka na czasie dla dzieci.Mnie nieszczególnie przypadła do gustu.

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Nemo?