Siła Zwierząt

Krafttiere begleiten dein Leben
ezoteryka, senniki, horoskopy
Beata Stawińska-Stadnyk
parapsychologia sen

Jedna z najlepszych książek o zwierzętach mocy. W pierwszej części autorka zamieściła wiele informacji o tym czym są zwierzęta mocy, jak nawiązać z nimi kontakt, jak rozpoznać swój totem, jak z nimi pracować, czy też jak poznać moce dane zwierzęcia nawet jeśli nie mamy np żadnych jego w tym temacie opisów. Wszystko to jest niezmiernie ciekawe i pomocne. W drugiej, głównej...

• Trees
  • Chcę w prezencie