Dyskusje o książce Tajemniczy ogród

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, szukam trylogii książek typu romans . Czytałam kilka lat temu i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Część 1 nie mogę sobie przypomnieć o czym była. Część 2. Dwóch mężczyzn poznaje na przyjęciu kelnerkę i zapraszają, ja do łóżka . Jeden z nich się nią zauroczył i szukał jej po całym mieście, aż znalazł ją w przytułku dla bezdomnych . Część 3. Drugi mężczyzna z...
1 dzień temu
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
Najgorsza książka
 365 dni 365 dni
10 tyg. temu
1 rok temu
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Pokazuje 6 z 12