Fullmetal Alchemist t. 22

Hiromu Arakawa Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Fullmetal Alchemist (tom 22) komiksy
Hagane no Renkinjutsushi
Paweł Dybała
J.P. Fantastica
Edward Elric alchemia zbroja humor manga FMA
Hagane no Renkinjutsushi
Fullmetal Alchemist (tom 22)
komiksy
Paweł Dybała
Edward Elric alchemia zbroja humor manga FMA

Mniej więcej to samo co poprzednio. Bohaterowie kontynuują starcie z Pridem. W tym samym czasie dramatyczne wydarzenia w stolicy powodują uaktywnienie tajnej broni.

Starcie z homunkulusem jak zwykle zaskakuje pozytywnie. Przypomina mi się trochę walka z Envym sprzed paru tomów, gdzie to w pewnym momencie pozytywni bohaterowie zyskali przewagę. Także sam przeciwnik umie w...

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Kapitalne uczucie, kiedy nagle po kilku tomach wracają starzy bohaterowie. Poza tym teraz wszystko dzieje się tak szybko, że nie sposób oderwać się od lektury.

Scena wkroczenia do akcji dawnych znajomych Mustanga wywołała u mnie szeroki uśmiech na twarzy. Uwielbiam mangi, w których szybko można się zżyć z bohaterami, a FMA dokładnie takie jest. Pani generał jak zwykle rozbrajająca szczerością.

Kocham to!!!!

• Manga