Ouran High School Host Club t.1

Bisco Hatori Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Ouran High School Host Club (tom 1) komiksy
Ouran High School Host Club
Paweł "Rep" Dybała
J.P. Fantastica
komiks manga
Ouran High School Host Club
Ouran High School Host Club (tom 1)
komiksy
Paweł "Rep" Dybała
komiks manga

Sympatyczna, luźna komedia. Manga została wykonana bardzo starannie, a przedstawione w niej delikatne rysunki bardzo pasują do prezentowanej historii. Szczególnie do gustu przypadła mi kreacja głównej bohaterki. Na pewno sięgnę po kolejne tomy.

"Ouran high school host club" to bardzo humorystyczna manga z dość specyficznymi bohaterami. O czym jest manga? Haruhi uczęszcza do bardzo elitarnej szkoły. Wyróżnia ją fakt, że nie należy do bogatej, szlachetnej rodziny. Chcąc znaleźć odrobinę spokoju, wchodzi - taką ma chociaż nadzieję - do opuszczonej klasy, by w spokoju pouczyć się. Okazuje się, że sala jest zajęta...

Na półkach: , , , ,

Moja pierwsza przeczytana i posiadana manga. Jest po prostu rewelacyjna. Czyta się ją przyjemnie, łatwo i szybko. Kreska piękna, postacie zabawne ;D Przy niektórych scenkach po prostu wybuchałam śmiechem. Polecam bardzo serdecznie!

Przyznam szczerze, że najpierw obejrzałam anime, który mnie zachwyciło - zarówno kreską, fabuła, humorem, postaciami, muzyka... Wszystkim! Po pewnym czasie okazało się, że będzie wydawana w Polsce też manga! Bardzo mnie to ucieszyło :) I jak można się spodziewać, manga jest na takim samym wysokim poziomie co anime, jedyne do czego można się przyczepić to kreska - trzeba się...

Pierwszy tom który rozpoczyna historie klubu hostów z liceum Ouran. Po mangę sięgnęłam za sprawą anime, mając nadzieje że historia bohaterów będzie poszerzona. W pierwszym tomie nie dzieje się nic czego byśmy nie widzieli w anime, co jest wielkim plusem dla animowanej wersji. Samą fabułę oceniam pozytywnie, klub żygolaków jest czymś nowym i ciekawym.
Polecam dla fanek...

1952

Pierwszy tom nie jest rewelacyjny - historyjka infantylna, dzieciaki z liceum bawią przy herbatce panienki, jeden z nich jest piękną dziewczyną co dla pozostałych nie jest oczywiste z uwagi na zbyt duże ciuchy jakie nosi (można być tak ślepym?), a wszystkie występujące postaci są przeraźliwie schematyczne (oczywiście dlatego, że mają takie a nie inne grupy krwi).
Co nie...

Zaczęłam od anime, potem przeniosłam się na mangę. Osobiście jedna z ulubionych i chyba najlepszych mang, jakie czytałam.

Kiedy jeszcze czytywałam mangi, lubowałam się raczej w historiach pokroju "Bleach" czy "One Piece". "Ouran..." był niewątpliwie wyjątkiem od reguły. Przyjemny, zabawny, z bardzo ładną kreską. Przy tym ciekawy, czasem nawet zaskakujący, a co najważniejsze - uroczy. Ta manga jest po prostu urocza i prawdopodobnie między innymi w tym tkwi jej sukces. Polecam w ramach relaksu....

Fabuła ciekawa ale sposób przedstawienia fatalny.

Przyjemna szkolna komedia romantyczna. Prosta i naprawdę zabawna. Postacie są interesujące, a kreska całkiem przyjemna dla oka. Czasem masz ochotę przywalić głównej bohaterce lub innej postaci, ale w tym też jest jakiś urok serii.

Dyskusje

• Manga