Pan Samochodzik i klasztor w Zagórzu

Okładka książki Pan Samochodzik i klasztor w Zagórzu
Jakub Czarny Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Warmia" Cykl: Pan Samochodzik (tom 104) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pan Samochodzik (tom 104)
Oficyna Wydawnicza "Warmia"
2010-06-14
2010-06-14
Pan Samochodzik Zagórz klasztor

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Klasztor w Zagórzu opisywany w książce leży tylko kilkanaście kilometrów od mojej miejscowości, więc po książkę sięgnąłem chętnie. I nie zawiodłem się. Mimo, że ta nowsza wersja przygód pana Samochodzika nie jest już pisana przez twórcę tytułowej postaci, książki utrzymują się na stale wysokim poziomie. Utwór połknąłem ze smakiem, jako zapalony historyk i wielbiciel regionu byłem wniebowzięty czytając tak realna dla mnie książkę.

Dodaj cytat z książki Pan Samochodzik i klasztor w Zagórzu