rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Filozof i wilk. Czego może nas nauczyć dzikość o miłości, śmierci i szczęściu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
7 godz. temu
moje typy
Proszę o wasze typy. 5 książek, które uważacie za najlepsze jakie czytaliście (albo co najmniej jedne z najlepszych). Takie, które zostały z wami na dłużej, dały do myślenia albo po prostu czytały się same i zarwaliście przez to noc. :)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (maj 2016)
Dzięki:) A zanim wstawiłam, sprawdziłam datę - i się udało;)
7 lata temu
Książki o wilkach
Jeśli chodzi o wydane po polsku książki popularnonaukowe, to lektura obowiązkowa, pisana językiem "dla wszystkich", pozycja napisana przez Henryka Okarmę: "Wilk. Monografia".
20347
8 lata temu
Książki o zwierzakach.
 W biegu. Niezwykłe przygody wyjątkowego psa W biegu. Niezwykłe przygody wyjątkowego psa Podobno w Anglii książka ta cieszy się podobną popularnością do "Lessie wróć!"
9 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2014)
Wymienię/sprzedam:  Król Kruków więcej na półce: http://lubimyczytac.pl/polka/1181476/sprzedam-wymienie/szczegoly Kupię/zamienię  Elita  Morderstwo wron  Dar Julii  Dotyk Gwen Frost  Pretty Little Liars. Bez skazy
9 lata temu
Pokazuje 6 z 11