Szatański zegarek

Okładka książki Szatański zegarek
Francois Sautereau Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: Czarny Księżyc literatura dziecięca
literatura dziecięca
837254039X
Barbara Janicka
dreszczowiec przygodowa

więcej Więcej

Książkę czytałam jako dziecko ale bardzo dobrze pamiętam, że w ogóle mi się nie spodobała a wręcz zanudziła. Jej treść wydała mi się drętwa, mało ciekawa i w ogóle nie wciągająca.

Chwytaj dzień i ciesz się tym co masz. Tak głębokie przesłanie ukryte w średniej książce przeznaczonej pozornie dla dzieci.

książka nawet mi się podobała ale mogła by być dłuższa

• Dzieciństwo
  • Literatura francuska
  • Do odświeżenia
  • Wakacje lipiec-sierpień 2013
  • Dawno, dawno temu...
  • Czytane dawno temu

Dodaj cytat z książki Szatański zegarek