1000 najpopularniejszych nazwisk w Polsce

nazwiska encyklopedia spis
encyklopedie, słowniki
83-73-11-265-0
nazwiska encyklopedia spis

Ciekawie jest poczytać, poodnajdywać nazwiska znajomych. Plusem jest też omówienie każdego nazwiska.

Ciekawa propozycja wydawnicza. Książka zawiera głównie 1000 najpopularniejszych nazwisk w Polsce krótko opisanych i scharakteryzowanych. Nazwiska ułożono alfabetycznie. Bardzo ciekawy też rozdział drugi ("Nazwiska polskie") i trzeci książki ("Elementy statystycznych metod badania nazwisk"). Godna polecenia.

Najkrócej mówiąc ciekawa książka.

Z wyszukiwania nazwisk znajomych i licytowania się, czyje znajduje się wyżej na liście najpopularniejszych można zrobić niezłą zabawę.

Jaki koń jest każdy widzi:-) Ciekawe statystycznie :-)

• Lata 2008-2012
  • Genealogia