Okno w nieskończoność

fantastyka, fantasy, science fiction
1980-01-01
Ryszarda Wilczyńska
SF [Wydawnictwo Poznańskie]

Ten fantastycznych zbiór opowiadań pisarzy radzieckich i rosyjskich jest idealną pozycją dla każdego, kto ma dość przewidywalnych i schematycznych powieści amerykańskich. Znajdziecie tu pomysły,jakich próżno szukać w zachodnim fantasy i sciene - fiction. Folklor i magia słowiańska połączone z rzeczywistością sowiecką, czy trzeba lepszej rekomendacji?

Dyskusje

• Fantastyka
  • Science Fiction
  • A - folder
  • Nie dobrnęłam do końca
  • 2017
  • Science fiction
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Okno w nieskończoność