Dyskusje o książce Wampir z M-3

Znajdź książkę
@nellik29 , dokładnie o tą okładkę mi chodziło. Brawo 💪
17 godz. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
48 tyg. temu
Jaką książkę proponujecie przeczytać ( o wampirach) ?
A ja polecam:  Uczeń nekromanty - Mavec, prequel do tomu 2 Uczeń nekromanty - Mavec, prequel do tomu 2
20314
2 lata temu
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
Lista smiesznych ksiazek
Podpisuję się pod serią z czeską arystokratką Evzena Bocka. Na razie mam dwie na koncie:  Ostatnia arystokratka i  Arystokratka w ukropie Śmiałam się w głos i to nie tylko z tego CO tam się dzieje, ale JAK to jest opisane. Wczesna Chmielewska również mnie bawi i śmieszy, szczególnie chyba te dwie książki:  Dzikie białko
119373
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
4 lata temu
Pokazuje 6 z 52