Ostatnia arystokratka

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Evžen Boček Wydawnictwo: Stara Szkoła Cykl: Arystokratka (tom 1) literatura piękna
Poslední aristokratka
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Kostka w rodowodzie

74 Link do recenzji

Jeśli lubicie się pośmiać, polecam. Od pierwszej doi ostatniej strony śmiech, śmiech, śmiech :)

Rodzinę Kostków czekają ogromne zmiany. Odziedziczyli posiadłość – zamek w Czechach, do których teraz mają zamiar z Ameryki się przeprowadzić. A czeka ich prawdziwy chrzest bojowy. Na miejscu okazuje się, że zamek ma troje rezydentów – kucharkę, ogrodnika i kasztelana. Proces aklimatyzacji może okazać się trudny, bo mury zamku widziały już niejedno. Jeden z pokojów służył...

Fajna przyjemna lektura miejscami zabawna. Miło spędzony czas.

Rewelacyjne poczucie humoru,. Co więcej, bardzo rzadko się zdarza, by kolejna część cyklu była nawet lepsza od poprzedniej. Po czwartej, ostatniej części czuję niedosyt. Historia potomków dawnej arystokracji we współczesnych czasach. Masa zabawnych gagów, po czesku. Polecam.

Całkiem przyjemna rozrywka, w sam raz na podwieczorek lub tuż przed spaniem 😉

Gdyby nie złamana noga w kostce, pewno nie sięgnęłabym po tę książkę. Ale, żem się połamała na prostym chodniku i przez 6 tygodni wyjdę z mieszkania raz, potrzebuję lektur poprawiających nastrój. A, że "Arystokratkę" polecał Alek Rogoziński na którym z lajfów Magdaleny Witkiewicz. A, że ostatnio zachwycała się nią moja przyjaciółka. A, że kocham Pragę i jak już się...

Czeska komedia... Całą robotę robią dwa zdania.

Książkę poleciła mi koleżanka i przepadłam. Myślałam, że umrę ze śmiechu. W obecnej sytuacji jest rewelacyjna. W opisana scena na lotnisku - polecam - wisienka na torcie. :::::::)))))))))

absolutnie absurdalna i absolutnie śmieszna. czeska komedia w stanie czystym. polecam szczególnie na ten trudny czas.

Dobra na stres.Pękałam ze śmiechu i czytam następne części

Dyskusje

2 635