Gdyby mężczyźni umieli mówić - oto, co by powiedzieli

Alon Gratch Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Seria: Psychologia na Co Dzień nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
If men could talk
Paula Sawicka
Jacek Santorski & Co
psychologia mężczyźni agresja psychoanaliza seksuologia
If men could talk
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Paula Sawicka
Psychologia na Co Dzień
psychologia mężczyźni agresja psychoanaliza seksuologia

Tytuł książki brzmi tak zachęcająco, że z góry nastawiłam się na wyjątkowo ciekawą lekturę, która przybliży mi sposób myślenia mężczyzn oraz podsunie praktyczne wskazówki jak lepiej się z nimi komunikować i ich zrozumieć.

Zaczęło się całkiem obiecująco - temat o agresji i o obronie przed "wewnętrzną kobiecością" u mężczyzn był całkiem intrygujący oraz zawierał sporo...

Wiele trafnych spostrzeżeń dotyczących psychiki mężczyzn, ale książka przedstawia klimat amerykański, za dużo przykładów z terapii, często nie mających bezpośrednio związku z omawianym zagadnieniem.

• Psychologia
  • Seksuologia
  • Do przeczytania w 2019
  • E-BOOKI WYMIANA (wersje oficjal. mobi)
  • Na faktach
  • Nie ma legimi