Psychologiczne portrety człowieka. Praktyczna psychologia rozwojowa

Okładka książki Konstruowanie i ewaluacja projektów. Poprawa funkcjonowania osób z ograniczeniami sprawności i ich środowisk Karolina Appelt, Sławomir Jabłoński, Błażej Smykowski, Julita Wojciechowska, Beata Ziółkowska
Ocena 0,0
Konstruowanie ... Karolina Appelt, Sł...

Okładka książki Psychologia rozwoju człowieka t.II Barbara Harwas-Napierała, Janusz Trempała
Ocena 6,4
Psychologia ro... Barbara Harwas-Napi...
Okładka książki Psychologia rozwoju człowieka Helen Bee, Denise Boyd
Ocena 6,7
Psychologia ro... Helen Bee, Denise B...
Okładka książki Psychologia akademicka. Podręcznik. Tom 2 Anna Izabela Brzezińska, Lidia Cierpiałkowska, Dariusz Doliński, Anna Grabowska, Halina Grzymała Moszczyńska, Piotr Jaśkowski, Anna Kwiatkowska, Władysław Jacek Paluchowski, Helena Sęk, Jan Strelau, Bogdan Wojciszke, Marina Zalewska, Beata Ziółkowska
Ocena 6,9
Psychologia ak... Anna Izabela Brzezi...

Książka pomimo tego, że sama w sobie jest objętościowa gruba. Jest raczej przystępnym językiem pisana.
Należy zwrócić uwagę na kilka błędów, które się pojawiają, a na które nie zwróciła uwagę główna autorka, bądź też nie spojrzała na to z innego punktu widzenia.
W mojej ocenie jest kilka archaizmów, które raczej odeszły już w przeszłość.

W mojej ocenie jest kilka archaizmów, które raczej odeszły już w przeszłość.

Jest to zdecydowanie pozycja naukowa, ale napisana przystępnym językiem i w ciekawej formie. Myślę, że to pozycja z rodzaju tych, których nie czyta się "od deski do deski" a zapoznaje się z portretami czyli etapami rozwojowymi, które aktualnie nas intrygują bądź potrzebujemy wiedzy aby zrozumieć nas samych czy otaczających nas ludzi. Duży plus za wszechstronną analizę każdego etapu życia człowieka.

Bardzo dobra pozycja, może czasem trochę za naukowa, ale warta uwagi!

Bardzo dobra pozycja, może czasem trochę za naukowa, ale warta uwagi!

Bardzo interesująca,jesli kogos fascynuje psychologia!

Bardzo interesująca,jesli kogos fascynuje psychologia!

bardzo przydatne

bardzo przydatne

książka z zakresu psychologii, z którą miałam okazję zapoznać się w trakcie studiów. Jednak treści w niej zawarte mogą okazać się przydatne, aby rozpoznać prawidłowy rozwój dziecka, a także w zrozumieniu zachowań u dorosłej osoby.

Rewelacyjna książka pod względem psychologicznym i pedagogicznym. Zawiera duo informacji o każdym etapie rozwojowym człowieka oraz zawiera do niego szczegółową charakterystykę. Pisana bardzo jasnym i zrozumiałym językiem. Polecam

Porządna dawka wiedzy. Ciekawe podejście do psychologicznego rozwoju dziecka. Wszystko wytłumaczone, dokładnie opisane i usystematyzowane. Autorka przekazuje nam informacje w sposób lekki i przejrzysty. Polecam amatorom psychologii.

Dodaj cytat z książki Psychologiczne portrety człowieka. Praktyczna psychologia rozwojowa